Praca w magazynie odzieżowym - Gdańsk Kokoszki

Szczegóły ogłoszenia:

  • Cena: 0 zł
  • Właściciel: Beetsma

Agencja Pracy Beetsma Sp. z o.o. Nr rej 5169 oferuje pracę na stanowisku pracownik magazynu renomowanej marki odzieżowej w Gdańsku Kokoszkach.

Wymagania:
- Dyspozycyjność w systemie dwuzmianowym,
- Umiejętność pracy w zespole,

Obowiązki:
Praca polega na pakowaniu i przepakowywaniu odzieży.

Oferujemy:
- Możliwość pracy w znanej i cenionej firmie,
- Stabilne warunki zatrudnienia,
- miłą i przyjazną atmosferę pracy,

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie aplikacji na adres biuro.gdansk@beetsma.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Beetsma
  • Numer telefonu: 58 3417839
  • Adres e-mail: biuro.gdansk@beetsma.pl
  • Miasto: Gdańsk