Pani Sigrid potrzebuje opiekunki

Szczegóły ogłoszenia:

  • Cena: 1 zł
  • Właściciel: GoWork

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.
Aktualnie poszukujemy opieki dla naszej podopiecznej Pani Singrid, która mieszka w okolicach Dortmundu.
89-letnia Pani ma nowotwór oraz nadciśnienie. Nie ma problemów z mobilnością.
W opiece nad seniorką pomaga rodzina.
Obowiązki:
- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,
- robienie zakupów oraz przygotowywanie posiłków,
- czuwanie przy Pani w nocy,
- pomoc w ubieraniu oraz higienie ciała,
- spędzanie wolnego czasu z Seniorką
Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą i chorą
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość
- dodatkowym atutem są referencje posiadane przez opiekunkę oraz czynne prawo jazdy

- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- wysokie wynagrodzenie
- opiekę koordynatora na czas wyjazdu
- oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7059 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: GoWork
  • Numer telefonu: 730510235
  • Adres e-mail: paulina.polczynska@gowork.pl
  • Miasto: Gdańsk
  • Ulica: ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510