Poszukujemy opiekunki z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego

Szczegóły ogłoszenia:

  • Cena: 1 zł
  • Właściciel: GoWork

Treść ogłoszenia:

Miejsce zlecenie: Butzbach
Seniorka jest osobą mobilną i samodzielną, sama lub z niewielką pomocą wykonuje codzienne czynności. Podopieczna choruje na Alzheimera oraz demencję. Jest trochę rozkojarzona i czasami ma kłopoty z pamięcią.
Obowiązki:
Do głównych obowiązków opiekunki należeć będzie prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, zakupy.
Opiekunka odpowiedzialna również będzie za organizowanie oraz wspólne spędzanie czasu wolego podopiecznej(np. wspólne spacery), rozmowy oraz wsparcie psychiczne.
Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego( warunek konieczny)
- tolerowanie zwierzątek domowych
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi
- dodatkowym atutem będą referencje z poprzedniej pracy oraz prawo jazdy
Zapewniamy:
• legalne zatrudnienie z polskim pracodawcą
• ubezpieczenie
• opłacony przejazd do i z Niemiec
• wyżywienie i zakwaterowanie w miejscu pracy
• atrakcyjne zarobki

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7183 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: GoWork
  • Numer telefonu:
  • Adres e-mail: paulina.polczynska@gowork.pl
  • Miasto: Gdańsk
  • Ulica: ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510