Potrzebna Opiekunka z doświadczeniem

Szczegóły ogłoszenia:

  • Cena: 1 zł

W chwili obecnej poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla Pani Anette mieszkającej w okolicach Borken.

Seniorka ma 90 lat, ma 170 wzrostu i waży 56kg. Ze względu na swój wiek Pani Anette jest słaba oraz ma problemy z chodzeniem. Porusza się przy pomocy i asekuracji drugiej osoby. Poza domem korzysta z balkonika. Podopieczna ma również problemy z nietrzymaniem moczu. Pani Anette jest w dobrej kondycji psychicznej.

Obowiązki:
Organizowanie oraz wspólne spędzanie czasu (rozmowa, spacery, oglądanie zdjęć)
Pomoc podopiecznej w pielęgnacji ciała oraz kąpieli/prysznicu
Czuwanie oraz wstawanie w nocy do podopiecznej
Pomoc seniorce w ubieraniu oraz rozbieraniu
Gotowanie, robienie zakupów, porządki w domu, pranie
Wymagania:
Kobieta z doświadczeniem;
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
Dobry stan zdrowia;
Brak nałogów;
Miłe, pogodne usposobienie, chęć niesienia pomocy innym
Zapewniamy
Kandydatką oferujemy legalną pracę w polskiej firmie, wyżywienie oraz zakwaterowanie w miejscu zlecenia, zorganizowaną podróż do i z Niemiec, atrakcyjne zarobki oraz bonusy w okresie świątecznym.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7284 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu:
  • Adres e-mail: paulina.polczynska@gowork.pl
  • Miasto: Gdańsk
  • Ulica: ul. Wały Piastowskie 1, piętro 5, pokój 510