Poszukujemy Opiekunki dla pary Seniorów

Treść ogłoszenia:

Miejsce zlecenia: okolice Albstadt
Pani Maria choruje na cukrzycę i ma problemy z chodzeniem, porusza się za pomocą chodzika. Pan Alfred choruje na zaburzenia rytmu serca oraz demencję.

Obowiązki:
Pomoc Seniorom w codziennych czynnościach, takich jak jedzenie, dbanie o higienę ciała, jedzenie oraz pomoc w prowadzeniu domu (sprzątanie, gotowanie, pranie, robienie zakupów).

Wymagania:
Dobra znajomość języka niemieckiego
Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w opiece nad osobami chorymi
Dobry stan zdrowia

Zapewniamy:
Bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
Gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
Zakwaterowanie oraz wyżywienie
Indywidualny dobór ofert
Wsparcie ze strony naszego zespołu

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7219 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: paulina.polczynska@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1