Praca w roli Opiekunki na terenie Niemiec

Poszukujemy Opiekunki dla pana Olafa. Senior ma problemy ze słuchem, chodzeniem oraz nietrzymaniem moczu(korzysta z pielucho – majtek).

Obowiązki:
Pielęgnacja ciała oraz pomoc w kąpieli, zmiana pielucho – majtek, pomoc w ubieraniu, transfer z łóżka na wózek.
Dodatkowo gotowanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów oraz sprzątanie.

Wymagania:
Doświadczenie w opiece nad osobami chorymi i w podeszłym wieku
Minimum dobra znajomość języka niemieckiego
Dobry stan zdrowia
Życzliwe i cierpliwe podejście do drugiego człowieka

Opiekunką gwarantujemy zakwaterowanie w domu podopiecznego, wyżywienie, podróż do i z Niemiec, opiekę Koordynatorów, legalne zatrudnienie, ubezpieczenie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7255 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: praca@engeldaheim.de
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1