Praca dla absolwentów informatyki/programowania! Okolice Chwaszczyna! Atrakcyjne wynagrodzenie!

Szczegóły ogłoszenia:

  • Cena: 0 zł
  • Właściciel:

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Praca dla absolwentów informatyki/programowania przy międzynarodowym projekcie!
Stanowisko: .NET/HTML Developer
Lokalizacja: Tuchom (Chwaszczyno)

Jedyne wymagania to:
Być studentem bądź absolwentem IT, dobra znajomość j. angielskiego oraz znajomość technologii:
• .NET C# (e.g. Web Forms/MCV/Win Forms)
• HTML/HTML5/CSS
• JavaScript/jQurey (KnockOut)

Mile widziane:
Web Frameworks / Microsoft Transact -SQL 2008+ / SVN(CVS) versioning system / MS Visio

Obowiązki:
• Analiza, projektowanie oraz planowanie poszczególnych instrumentów IT
• Pisanie wydajnego kodu przy użyciu technik oprogramowania
• Testowanie, wdrażanie i wsparcie aplikacji on-line
• Wspólpraca z projektantami w celu dopasowania wizualnych założeń projektu

CO OFERUJEMY?
• Atrakcyjne wynagrodzenie - zależne od doświadczenia!
• Stabilne warunki zatrudnienia w międzynarodowym środowisku pracy
• Możliwość ciągłego podnoszenie wiedzy i kwalifikacji
• Dynamiczną atmosferę
• Pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres email z podaniem nr ref. ABC/DEV/TUCH

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko:
  • Numer telefonu:
  • Adres e-mail: gdansk@jobhouse.pl
  • Miasto: 80-241 Gdańsk
  • Ulica: Grunwaldzka