Praca w Hagen dla opiekunki osób starszych

Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych czeka na Ciebie! Jeżeli znasz język Niemiecki wyślij do nas swoje zgłoszenie.

Miejsce wyjazdu: okolice Duisburg
Aktualnie opieki potrzebuje Pan Wilhelm, lat 88, mieszkający samotnie. Ma problemy z sercem, nadciśnienie, cukrzycę i demencję. Potrzebuje asekuracji podczas wstawania, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim.

Obowiązki:
Podopiecznemu trzeba pomóc w higienie szczególnie przy myciu, pielęgnacji ciała, zmianie pielucho – majtek, ubieraniu i rozbieraniu. Opiekunka będzie również towarzyszyć Panu w wizytach u lekarza.
Do zadań Opiekunki będzie należało też robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, dbanie o utrzymanie czystości w domu oraz chodzenie z podopiecznym na spacery.

Wymagania:
Kandydatka na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie minimum dostatecznym, mieć doświadczenie w opiece z osobami starszymi oraz mieć czynne prawo jazdy. Wymagamy również braku nałogów.

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1000 euro netto miesięcznie.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6386 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: praca@engeldaheim.de
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1