Praca na produkcji od zaraz!!! 10zł netto/h! Gdańsk Kokoszki

Szczegóły ogłoszenia:

  • Cena: 10 zł
  • Właściciel:

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE ( Wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Praca na produkcji w Gdańsku! Doświadczenie nie jest konieczne!
Miejsce pracy: Gdańsk Kokoszki

Wymagania:
•Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej,
•Mile widziana znajomość technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych,
•Znajomość obsługi komputera,
•Chęć pracy w systemie trzyzmianowym,
•Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:
•Przygotowanie surowców do produkcji,
•Obsługa maszyn i programu maszynowego,
•Bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów,
•Odpowiedzialność za bezpieczeństwo, wyniki jakościowe, produktywność, stan maszyn i urządzeń, utrzymanie porządku na stanowisku

Oferujemy:
•Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na stałe!
•Możliwość rozwoju zawodowego,
•Atrakcyjne warunki zatrudnienia - 10zł netto/h!!!
•Miłą i przyjazną atmosferę

opis dodatkowy:
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: gdansk@jobhouse.pl z podaniem nr ref. PRAC/LIN/PROD.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31,Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Sp.z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31, Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko:
  • Numer telefonu:
  • Adres e-mail: gdansk@jobhouse.pl
  • Miasto: 80-241 Gdańsk
  • Ulica: Grunwaldzka