Praca dla kobiet w charakterze opiekunki

Treść ogłoszenia:

Miejsce wyjazdu: okolice Rosenheim
Szukamy opiekunki dla Pani Rose, która ma 94 lata (I stopień opieki).
Seniorka jest inkontynentna, korzysta z wkładek. Ma również problemy z zasypianiem. Mieszka sama w niewielkim domu na przedmieściach. Jest spokojną, starszą panią. Potrzebuje wsparcia i pomocy w podstawowych czynnościach.

Obowiązki:
Obowiązki opiekuńcze: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu, pomoc w spożywaniu posiłków. A także wstawanie do Pani w nocy, towarzyszenie jej w wizytach u lekarza, pomoc w zmianie pielucho-majtek.
Pomoc w prowadzeniu domu, głównie sprzątanie, gotowanie.

Wymagania:
Od kandydatek wymagamy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, komunikatywnej znajomości języka. Mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.

Zapewniamy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto)
wysokie składki ZUS
możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 6642 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: paulina.polczynska@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1