Praca dla opiekunek na terenie Niemiec

Szukamy opiekunki dla pani Luizy, która ma 89 lat (158 cm wzrostu, 73kg).
Podopieczna jest osobą leżącą i niesamodzielną. Porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, więc potrzebuje pomocy podczas wstawania.
Choruje na stwardnienie rozsiane, nowotwór, osteoporozę, alergię.
Obecnie opiekuje się nią mąż.

Obowiązki:
Seniorka potrzebuje wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu, kąpielach, przenoszenie z wózka na łóżko i odwrotnie.
Pomoc w prowadzeniu domu, głównie sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów.

Wymagania:
Od kandydatek wymagamy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, komunikatywnej znajomości języka. Mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.

Zapewniamy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa!)
wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej)
możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: paulina.polczynska@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1