Opiekun osób starszych, praca od zaraz

Praca z Seniorami w Niemczech. Ciekawe oferty pracy, wysokie wynagrodzenie. Zgłoś się!
Praca w: Lubeka.
Opieki potrzebuje pan Gustaw, ma 96 lat (165 cm wzrostu i 96 kg), mieszka w domu wraz ze swoją rodziną. Pacjent przeszedł udar, cierpi na demencję, ma również problemy z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:
Senior potrzebuje pomocy przy kąpielach, pielęgnacji ciała, ubieraniu się. Panu trzeba również zmieniać pielucho – majtki oraz towarzyszyć w wizytach u lekarza.
Dodatkowo pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego: sprzątanie, robienie zakupów, gotowanie, pranie, prasowanie.

Wymagania:
oczekujemy komunikatywnej znajomości języka
doświadczenia w opiece nad osobami starszymi
empatii, miłego usposobienia, cierpliwości, zaangażowania w pracę
mile widziane referencje oraz czynne prawo jazdy

Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa!)
wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej)
możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: paulina.polczynska@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1