Praca opiekuna osób starszych

Szukasz pracy, jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas!
Nasza podopieczna to pani Anna, która ma 93 lata. Jest po udarze, jest osobą leżącą i wymagającą pomocy. Porusza się jedynie na wózku inwalidzkim. Pani Anna jest osobą samotną, rzadko odwiedza ją dalsza rodzina. Seniorka potrzebuje wsparcia i troskliwej opieki.

Obowiązki:
Prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów, porządki.
Pomoc w podstawowych czynnościach opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Opiekunka będzie pomagać seniorce w spożywaniu posiłków, zmianie pieluch-majtek oraz przenoszeniu z wózka na łóżko.

Wymagania:
minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
posiadanie doświadczenia w opiece nad osobą starszą
czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do jazdy samochodem na terenie Niemiec
mile widziane referencje z poprzednich zleceń

Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto)
wysokie składki ZUS
możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: paulina.polczynska@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1