Praca opiekuna osób starszych

Szukasz pracy, jako opiekunka/opiekun osób starszych w Niemczech? Zgłoś się do nas!
Miejsce zlecenia: okolice Hanoveru.
Nasz podopieczny to pan Gerard, który ma 86 lat. Sprawny fizycznie, sama się porusza.
Choroby: udar, cukrzyca. Opiekuje się nim żona (nie wymaga ona opieki, jest w pełni sprawna). Pan Gerard pomimo wieku bardzo lubi spacery. Często spędza czas ze znajomymi w pobliskim parku. Potrzebuje troskliwej opieki.

Obowiązki:
Prowadzenie domu, gotowanie, robienie zakupów, porządki.
Pomoc w podstawowych czynnościach opiekuńczych i pielęgnacyjnych. Opiekunka będzie pomagać seniorowi w spożywaniu posiłków, a także jeździć z nim do lekarza.

Wymagania:
dobra znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w opiece
czynne prawo jazdy i gotowość do jazdy autem na terenie Niemiec
mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
chęć pracy z osobą starszą
umiejętność organizacji własnego czasu

Oferujemy:
bezpieczną i legalną pracę w Niemczech
jasne warunki współpracy (jedna umowa!)
wysokie składki ZUS (od przeciętnej krajowej)
możliwość wyboru pracy na niemieckich lub polskich warunkach
gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju
zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
indywidualny dobór ofert
atrakcyjne i uczciwe wynagrodzenie

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: paulina.polczynska@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1