Poszukujemy opiekunki z doświadczeniem dla Pani Barbary

Treść ogłoszenia:

Miejsce zlecenia: okolice Berlina
Podopieczna jest osobą leżącą i niesamodzielną Pani Barbara choruje na demencję, ma problemy z koncentracją oraz pamięcią. Seniorka ma astmę ora problemy z nadciśnieniem. Pani przez ciągłe spędzanie czasu w łóżku ma odleżyny, dodatkowo podopieczna ma problemy w sferze fizjologicznej, nosi pielucho – majtki. Pani Barbara mieszka w domu z kotem.

Obowiązki:
- przygotowywanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu
- zabiegi pielęgnacyjne ciała, kąpiele oraz zmiana pielucho – majtek
- ubieranie oraz rozbieranie podopiecznej
- pomoc w przejściu z łóżka na wózek oraz obracanie na łóżku
- czuwanie i w razie potrzeby wstawanie w nocy do seniorki
- robienie zakupów oraz drobne porządki w domu

Wymagania:
minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
doświadczenie w pracy z osobą chorą i starszą
chęć niesienia pomocy innym
umiejętność organizacji własnej pracy
cierpliwość i zaangażowanie w wykonywane zadania
tolerowanie zwierząt domowych
osoba niepaląca
dodatkowym atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B
Od kandydatek oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami chorymi i starszymi oraz gotowości podjęcia pracy w okresie świątecznym. Opiekunka musi również tolerować zwierzątka domowe. Dodatkowym atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B.

Zapewniamy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
bardzo dobre stawki- Płacimy więcej niż inni!
bardzo wysokie składki ZUS (od wysokości średniej krajowej)
jasne zasady współpracy (jedna umowa, stawki podawane w skali miesiąca i netto)
możliwość pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (dostęp do internetu)
stałą opiekę konsultantów podczas zlecenia
kursy doszkalające (możliwość zdobycia certyfikatów)

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: paulina.polczynska@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1