Opieka oraz pomoc domowa dla Seniora

Aktualnie poszukujemy opiekunki dla pani Renate. Seniorka choruje na osteoporozę. Ma problemy z poruszaniem się. Zarówno w domu jak i na zewnątrz porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Podopieczna ma również problemy w strefie fizjologicznej, korzysta z pielucho-majtek. Pani Renate jest przemiłą starszą panią potrzebującą wsparcia, zrozumienia i towarzystwa. Ponieważ mieszka sama (z kotem), bardzo potrzebuje również towarzystwa.

Obowiązki:
- przygotowywanie posiłków oraz pomoc w jedzeniu
- zabiegi pielęgnacyjne ciała, kąpiele oraz zmiana pielucho – majtek
- ubieranie oraz rozbieranie podopiecznej
- prowadzenie domu: porządki, pranie, prasowanie, opieka nad kotem podopiecznej

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy podstawowej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami chorymi i starszymi oraz gotowość podjęcia pracy na dłużej niż 3 miesiąca. Opiekunka musi również tolerować zwierzątka domowe, z podopieczną w domu mieszka kot.

Zapewniamy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
bardzo dobre stawki- Płacimy więcej niż inni!
bardzo wysokie składki ZUS (od wysokości średniej krajowej)
jasne zasady współpracy (jedna umowa, stawki podawane w skali miesiąca i netto)
możliwość pracy w oparciu o warunki polskie lub niemieckie
zorganizowany przejazd do i ze zlecenia
zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (dostęp do internetu)
stałą opiekę konsultantów podczas zlecenia
kursy doszkalające (możliwość zdobycia certyfikatów)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 5149 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: paulina.polczynska@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1