Praca w roli opiekunki dla Pani Christiany

Treść ogłoszenia:

Miejsce zlecenia: okolice Neumünster

Podopieczna choruje na nowotwór. Seniorka ma również problemy z sercem, nadciśnienie oraz zaburzenie rytmu serca. Pani Christiana porusza się przy wsparciu i asekuracji drugiej osoby. Pomimo zaawansowanej choroby pani Christina bardzo lubi spędzać czas na świeżym powietrzu, w przydomowym ogrodzie.

Obowiązki:
Pomoc seniorce w kąpieli oraz pielęgnacji ciała
Czuwanie w nocy oraz w razie potrzeby wstawanie do podopiecznej
Pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu
Towarzyszenie w wizytach lekarskich
Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów oraz opieka nad zwierzątkiem domowym

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy gotowości podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące, minimum komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi. Dodatkowym atutem będzie czynne prawo jazdy kat. B.

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie w oparciu o jedną czytelną umowę z bardzo wysoką składką ZUS, całkowicie zorganizowany przejazd w obydwie strony, atrakcyjne wynagrodzenie, stałą opiekę konsultantów podczas odbywania zlecenia.

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: praktykant.gdansk@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1