Praca opiekuna osób starszych

Opieki potrzebuje pani Helga, podopieczna choruje na demencję, przez co często bywa zagubiona i rozkojarzona. Seniora przeszła udar, w domu i na zewnątrz porusza się na wózku inwalidzkim oraz ma problemy z nietrzymaniem moczu. Pani Helga cierpi również na problemy sercowo – naczyniowe.

Obowiązki:
Do zadań opiekunki będzie należało dbanie o seniorkę, jej dobre samopoczucie, ale także transfer podopiecznej z łóżka na wózek i z wózka na łóżko. Zadaniem Opiekunki będą również czynności związane z prowadzeniem domu, gotowanie, pranie oraz prasowanie.

Wymagania:
Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w pracy z osobami starszymi i chorymi
Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
Dobry stan zdrowia oraz brak nałogów
Umiejętność transferowania osoby niepełnosprawnej

Kandydatom zapewniamy: zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy, legalne zatrudnienie, pokrycie kosztów przejazdu, wysokie zarobki, wybór pracy na warunkach niemieckich lub polskich. Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: praktykant.gdansk@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1