Praca w charakterze Opiekunki osób starszych

Treść ogłoszenia:

Miejsce zlecenie: okolice Varel
Aktualnie poszukujemy opiekunki dla pani Idy. Podopieczna choruje na osteoporozę oraz jest alergiczką. Seniorka również korzysta z cewnika urologicznego. Pani Ida jest bardzo sympatyczną starszą panią potrzebującą wsparcia i troski.
Obowiązki:
Do głównych obowiązków opiekunki należeć będzie pomoc podopiecznej w ubieraniu się, organizowanie oraz wspólne spędzanie czasu, pomoc i asekuracja w przejściu z łóżka na wózek oraz z wózka na łóżko.
Dodatkowo opiekunka będzie pomagać w prowadzeniu gospodarstwa domowego: pranie, prasowanie, przyrządzanie posiłków.
Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, gotowości podjęcia pracy na okres 2 – 3 miesięcy, doświadczenia w opiece nad osobami starszymi, pogodnego usposobienia oraz zaangażowania w wykonywaną pracę.
Legalną pracę w oparciu o jasne zasady (jedna umowa, wysoki ZUS, warunki polskie lub niemieckie)
Sprawdzone i pewne miejsca pracy,
Ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
Stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
Organizację podróży

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: praktykant.gdansk@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1