Pomoc domowa i opieka dla Seniora

Obecnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w charakterze opiekunki dla pani Helga. Seniorka jest osobą mobilną oraz samodzielną. Wszystkie codzienne czynności wykonuje sama lub z niewielką pomocą. Jest samotna więc potrzebuje wsparcia i uwagi. To bardzo pogodna starsza pani. Dom znajduje się w cichej i zielonej dzielnicy.

Obowiązki:
Do głównych obowiązków opiekunki należeć będzie prowadzenie domu, sprzątanie, gotowanie, pranie, robienie zakupów, wyprowadzanie psa na spacer. Dodatkowo opiekunka odpowiedzialna będzie za organizowanie i wspólne spędzanie czasu z podopieczną: spacery, rozmowy, oglądanie zdjęć, gra w karty.
Wymagania:
Warunkami koniecznymi, które musi spełniać kandydatka jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy, doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (mile widziane referencje). Opiekunka również musi akceptować zwierzęta domowe (wraz z seniorką mieszka pies). Szukamy osoby zaangażowanej w wykonywaną pracę, opiekuńczej, chcącej dalej podnosić swoje kwalifikacje.
Legalną pracę w oparciu o jedną, czytelną umowę. Możliwość wyboru pracy na warunkach polskich lub niemieckich. Kandydatką zapewniamy podróż w obie strony, wyżywienie, zakwaterowanie, pomoc i wsparcie koordynatorów podczas wyjazdu, atrakcyjne zarobki

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: praktykant.gdansk@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1