Praca na terenie Niemiec w charakterze Opiekunki osób starszych

Aktualnie poszukujemy Pań, które podejmą się pracy w okolicach Augsburg. Opieki oraz wsparcia potrzebuje pan Jonas. Podopieczny choruje na nowotwór. Jest słaby, dlatego porusza się przy pomocy balkonika lub drugiej osoby. Senior jest w dobrej kondycji psychicznej. Mimo choroby charakteryzuje go ogromna pogoda ducha. Chętnie prowadzi długi rozmowy.
Obowiązki:
Do obowiązków Opiekunki należeć będzie prowadzenie gospodarstwa domowego: przyrządzanie posiłków, pranie, prasowanie oraz sprzątanie.
Opiekunka również musi towarzyszyć seniorowi i wspierać go w codziennym życiu. Pan Jonas potrzebuje pomocy w czynnościach toaletowych oraz zdarza mu się budzić w nocy, konieczne jest by Opiekunka wstawała do podopiecznego w nocy.
Wymagania:
Oczekujemy doświadczenia w pracy z osobami chorymi i w podeszłym wieku( dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z osobami chorymi na nowotwór), dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość podjęcia pracy na 2 – 3 miesiące. Chęć do pracy z osobą potrzebującą pomocy. Otwartość i zaangażowanie.
Zapewniamy:
pokrycie kosztów przejazdu;
bardzo wysokie składki do ZUS;
legalne zatrudnienie w polskiej firmie- jedna czytelna umowa;
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy;
fachową opiekę konsultantów przez okres trwania kontraktu;
zorganizowany przejazd do i z Niemiec;

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: praktykant.gdansk@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1