Praca w roli Opiekunki dla pani Magdalene

Treść ogłoszenia:

Miejsce zlecenia: Saarbrücken
Podopieczna choruje na demencję oraz miewa stany depresyjne. Pani Magdalene często bywa zagubiona, rozkojarzona oraz miewa problemy z pamięcią. Seniorka ma również problemy z nietrzymanie moczu.
Obowiązki:
Towarzyszenie w wizytach lekarskich oraz stosowanie się do zaleceń lekarza( pilnowanie leków, zabiegi pielęgnacyjne). Pomoc seniorce w codziennych czynnościach, takich jak: pielęgnacja ciała, kąpiele, ubieranie się, pomoc w jedzeniu, zmiana pielucho – majtek. Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za prowadzenie domu: sprzątanie, pranie, prasowanie, gotowanie.
Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie (mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy)
Brak nałogów
Cierpliwe i życzliwe usposobienie
Dodatkowym atutem będzie posiadanie czynnego prawa jazdy
Kandydatkom na opiekunkę gwarantujemy, zakwaterowanie oraz wyżywienie, transport w obie strony, opiekę zespołu konsultantów podczas zlecenia, atrakcyjne zarobki. Legalną pracę w oparciu o jedną jasna czytelną umowę. Możliwość wyboru współpracy na warunkach polskich lub niemieckich.

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: praktykant.gdansk@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1