Opiekunka osób starszych na terenie Niemiec - GoWork

Poszukujemy Pań chętnych do podjęcia pracy w okolicach Pforzheim. Wsparcia oraz towarzystwa potrzebuje pani Doris. Seniorka jest osobą mobilną, czasami korzysta z chodzika. Podopieczna ma problemy z nadciśnieniem. Pani Doris nie ma problemów ze snem oraz jest w dobrej kondycji psychicznej. Jest bardzo kontaktową, starszą panią. Ciepła i wrażliwa. Poza problemami ze zdrowiem przede wszystkim doskwiera jej samotność.
Obowiązki:
Do zadań Opiekunki należeć będzie pomoc podopiecznej w pielęgnacji ciała (w tym również zmiana pielucho – majtek) oraz w kąpieli. Opiekunka również będzie spędzała wolny czas z podopieczną (wspólne spacery, rozmowy, oglądanie TV)
Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za gotowanie, pranie, robienie zakupów oraz utrzymanie porządku w domu.
Wymagania:
Panie chcące podjąć z nami współpracę muszą być osobami serdecznymi, ciepłymi oraz komunikatywnymi. Oczekujemy również znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.
Wyżywienie oraz zakwaterowanie (pokój z osobną łazienką i TV)
Legalną pracę, składki ZUS od przeciętnej krajowej oraz jedną czytelną umowę
Wsparcie naszego zespołu
Uczciwe zarobki
Kursy doszkalające z języka niemieckiego

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: praktykant.gdansk@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1