Praca w charakterze Opiekunki osób starszych

Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla pani Gisel. Seniorka wraz z mężem mieszka w okolicach Limburg an der Lahn. Podopieczna cierpi na mocno rozwiniętą demencję oraz Parkinsona. Pani Gisel ma trudności z mówieniem oraz koncentracją. Seniorka ma również problemy z nietrzymaniem moczu. W opiece nad podopieczną pomaga mąż.
Obowiązki:
Do obowiązków Opiekunki należeć pomoc seniorce w jedzeniu, pielęgnacji ciała, czynnościach toaletowych, ubieraniu oraz wspólne spacery.
Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za prowadzenie domu, gotowanie, pranie, robienie zakupów, opieka nad psem.
Wymagania:
Czynne prawo jazdy kat. B
Gotowość podjęcia pracy na minimum 3 miesiące
Podstawowa znajomość języka niemieckiego
Doświadczenie w pracy z osobami chorymi i starszymi (mile widziane referencje)
Tolerowanie zwierzątek domowych
Zapewniamy:
- podróż do i z Niemiec
- atrakcyjne wynagrodzenie
- legalne zatrudnienie, wysoki ZUS i jasną czytelną umowę
- opiekę koordynatora na czas wyjazdu
- oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów
- zakwaterowanie (pokój z osobną łazienką) oraz wyżywienie w miejscu zlecenia

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Paulina Polczyńska
  • Numer telefonu: 730102235
  • Adres e-mail: praktykant.gdansk@gowork.pl
  • Miasto: 80-855 Gdańsk
  • Ulica: Wały Piastowskie 1