Zastępca Kierownika Produkcji

Szczegóły ogłoszenia:

  • Cena: 1,00 zł
  • Właściciel: Actio HR
  • Lokalizacja: Kartuzy

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o. o. - Obecnie dla naszego Klienta renomowanej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce: Kartuzy

Wymagania:

Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane techniczne,

Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z produkcją mebli,

Kilkuletnie doświadczenie związane z zarządzaniem działem przedsiębiorstwa,

Komunikatywność,

Odpowiedzialność.

Obowiązki :

Koordynacja i monitorowanie pracy wybranych działów produkcyjnych,

Uczestniczenie w projektach mających na celu udoskonalenie pracy produkcji,

Kontrola jakości, kontrola płynności produkcji oraz wprowadzanie usprawnień organizacyjnych.

Współpraca z kierownikiem produkcji w zakresie planowania produkcji.

Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ premie,

Pracę w systemie jednej zmiany,

Możliwość rozwoju.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@actio-hr.pl w tytule e-mail podając nr ref. ZKP/11/16. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, po

Agencja Zatrudnienia nr 10554

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Actio HR
  • Numer telefonu: 58 3409900
  • Adres e-mail: rekrutacja@actio-hr.pl
  • Miasto: Kartuzy