DORADCA KLIENTA

Szczegóły ogłoszenia:

  • Cena: 0 zł
  • Właściciel:

Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego JOBHOUSE (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 7097) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
DORADCA KLIENTA - Chwaszczyno lub Rumia
Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B w branży motoryzacyjnej
• Prawo jazdy kategorii B
• Biegłość obsługi komputera – pakiet MS Office
• Wysoka kultura osobista, słowność i systematyczność w działaniu
• Zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celu

Obowiązki:

• Pozyskiwanie Klientów biznesowych i instytucjonalnych w sposób aktywny i twórczy
• Utrzymywanie najwyższych standardów, jakości obsługi Klienta
• Działanie z pasją i zaangażowaniem, przewidywanie potrzeb Klientów i wychodzenie im naprzeciw
• Utrzymywanie relacji z Klientami, systematyczne prowadzenie dokumentacji CRM
• Przeprowadzanie pełnego procesu sprzedaży (ofertowanie, zamawianie pojazdów w systemie, fakturowanie, kalkulacje leasingowe, itp.)
• Realizowanie planu sprzedaży oraz okresowe raportowanie działań

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie podstawy + prowizji
• Możliwość ciągłego rozwoju i doskonalenia poprzez szkolenia
• Pracę w zgranym zespole ludzi z pasją

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie cv oraz kilka słów, dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres: gdansk@jobhouse.pl z podaniem nr ref. DOR/KL/TO

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Jobhouse Sp. z o.o. z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadanie i przetwarzanie danych osobowych oraz ich udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.) aż do momentu wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem/am poinformowany/a o prawach do poprawiania, dostępu i ochrony tych danych. Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Jobhouse Natalia Bogdan z siedzibą na al. Grunwaldzkiej 31 80-241 Gdańsk (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7097), gdzie zbierane są i zabezpieczane dane.".

Nr ref: DOR/KL/TO

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko:
  • Numer telefonu: 585858072
  • Adres e-mail: gdansk@jobhouse.pl
  • Miasto: Gdańsk