Konstruktor Mebli

Szczegóły ogłoszenia:

  • Cena: 0 zł
  • Właściciel: Actio HR
  • Lokalizacja: Kartuzy

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży meblowej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

KONSTRUKTOR MEBLI
Miejsce pracy: okolice Trójmiasta

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne,
Biegła obsługa programów Solid Works lub Auto CAD,
Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub gotowość do nauki,
Otwartość, umiejętność pracy w grupie,
Zdolność analitycznego myślenia.

Obowiązki:
Ustalanie rozwiązań konstruktorskich,
Projektowanie konstrukcji nowych modeli mebli na podstawie np. Konspektów czy zdjęć,
Poszukiwanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych w celu optymalizacji procesu produkcji,
Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych,
Ścisła współpraca z innymi działami (tapicernia, stolarnia),
Prowadzenie dokumentacji.

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
Pracę w godzinach 8-16,
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenie i umiejętności,
Możliwość rozwoju zawodowego.

Opis dodatkowy:
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@actio-hr.pl w tytule e-mail podając nr ref. KON/02/17 Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Agencja Zatrudnienia nr 10554

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Actio HR
  • Numer telefonu: 58 3409900
  • Adres e-mail: rekrutacja@actio-hr.pl
  • Miasto: Kartuzy