Pracownik sklepu w Żukowie!

Szczegóły ogłoszenia:

  • Cena: 0 zł
  • Właściciel: Kamil
  • Lokalizacja: Żukowo

DELIKATESY LIVIO polskie sklepy spożywcze zatrudnią do swoich sklepów:

KASJERA SPRZEDAWCĘ

Miejsce pracy: Żukowo

Oferujemy:
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
- stałe wynagrodzenie oraz system premiowy, wypłacane regularnie i terminowo.

Obowiązki na stanowisku:
- obsługa klientów za pomocą kasy fiskalnej - zapewniamy przeszkolenie,
- wykładanie towarów na półki sklepowe,
- obsługa klienta.

Nasze oczekiwania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
- gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133, poz. 833 z późn. zm.)"

Dane kontaktowe:

  • Imię i nazwisko: Kamil
  • Numer telefonu: 885994570
  • Adres e-mail: kamil.jaworowski@specjal.com.pl
  • Miasto: Żukowo